KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14252905
nr 1425 2905
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, Hus palmer, monogramsignerad. Olja på pannå, 60x40, yttermått inklusive ram: 65x44
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 18:15:09
15/10 00:10:43
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg